OM OSS

Caria Estates International 2015 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini Kuzey Kıbrıs, Türkiye, İtalya ve İspanya'da sürdürmektedir. Şu an Antalya/Alanya ve KKTC/Girne şubelerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendi dallarında deneyimli ekibimizle her konuda alıcılarımıza desteği hem satış öncesi hem de satış sonrası olarak yardımcı oluyoruz. İster kiralık ev, ister tatil evi veya yatırım olanakları ile geniş gayrimenkul portföyümüzle size uygun bir mülk mutlaka bizde mevcut olup size sunmaktan mutluluk duyacağız.

Caria Estates International ve Caria Estates North Cyprus olarak önceliğimiz size kişiye özel servis vermektir. Bu amaçtan yola çıkarak müşterilerimize vaktimizi ayırarak öncelikle gereksinimlerine uygun portföyü doğru fiyatla bulup size artı ve eksileriyle sunmaktayız. Her zaman dediğimiz gibi lüks hayat sadece pahalı ve büyükten ibaret değildir. Sizin öncelikleriniz bizim lüks anlayışımızı şekillendirir. O yüzden sizi en iyi şekilde anlayıp sizin hayalinizdeki lüksü sunmak için buradayız. Bu belki bir dağ yamacında sessiz bir yer, şehir merkezinde canlı hayatın tam ortasında veya deniz kenarında sonsuz deniz manzarası olabilir ve biz biliyoruz ki istekleriniz bizim her zaman önceliğimizdir.Enkelt, din tillfredsställelse är vårt mål

Yukarıda bahsettiğimiz gibi kişiye özel servis bizim her zaman önceliğimizdir. Ö yüzdendir ki size hizmet ederken kendimize nasıl hizmet edilmesini istiyorsak aynı şekilde yanınızda olacağız. Em doğru ürünü, konuyla, özellikleriyle ve fiyatıyla bulmak için gereken özeni gösterip sizlere sunacağız. Ve asıl işimiz siz o gayrimenkulün sahibi olduktan sonra başlayacak.

Siz Kıbrıs'ta ev alırken biz satış sonrasında da yanınızda olacağız. Çünkü biliyoruz ki yurtdışında ev almak Türkiye'de ev almaktan tamamıyla farklı dinamikleri olan bir süreç. Ve bu süreçte birlikte yol alacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Evinizi aldıktan sonra yapmanız gerekenleri size önceden bildirip gerekiyorsa bu adımları beraber atacağız. Elektrik/Su abonelikleri, tapu kayıt işlemleri, gayrimenkul alım izni ve evinizi dair her türlü konuda hep yanınızdayız. Açıkçası sizin Kıbrıs'taki gözünüz ve kulağınız olacağız ve Liverpool taraftarlarının söylediği gibi "Asla Yalnız Yürümeyeceksiniz"  

Vårt mål

Caria Estates International olarak uluslar arası firma olmamız bize müşteri ilişkilerimizde tecrübe ve portföy yönetimimizde bize fazlasıyla katlı vermektedir. Kuzey Avrupa ülkelerinde, Rusça konuşan ülkelerde ve Ortadoğu pazarlarındaki aktif pazarlama ve satış aktivitelerimizle müşterilerimize hem farklı konularda yardımcı oluyoruz hem de tecrübelerimizi ve portföylerimizi paylaşma imkanı sağlıyor. Bu sayede satışlarda ve kiralamalarda yeni müşterileriniz yurtdışından farklı ülkelerden olabiliyor. Bu da tekrar satış ve kiralamada bize daha kolay sonuca ulaşmamıza imkan veriyor.

O yüzden bizi tercih ederken hem daha fazla portföy çeşitliliği ve müşteri potansiyeli ile size hizmet veriyor olacağız.