OM OSS

CARIA ESTATES

Caria Estates International 2015 yılında kurulmuş olup Kuzey Kıbrıs, Türkiye, İtalya ve İspanya'da faaliyet göstermektedir. Şu anda Antalya/Alanya ve KKTC/Girne şubelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendi şubelerimizdeki deneyimli ekibimizle alıcılarımıza hem satış öncesi hem de satış sonrası her konuda destek oluyoruz. İster kiralık ev, ister tatil evi, ister yatırım fırsatı arıyor olun, geniş gayrimenkul portföyümüzle size uygun bir mülk sunmaktan mutluluk duyacağız.

Caria Estates International ve Caria Estates North Cyprus olarak önceliğimiz size kişiselleştirilmiş hizmet sunmaktır. Bu hedeften yola çıkarak ihtiyaçlarınıza uygun portföyü en doğru fiyata bulmak için zaman ayırıyor, artı ve eksileriyle size sunuyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi lüks yaşam sadece pahalı ve büyük olmaktan ibaret değildir. Sizin öncelikleriniz bizim lüks anlayışımızı şekillendirir. İşte bu yüzden sizi en iyi şekilde anlamak ve hayallerinizdeki lüksü size sunmak için buradayız. Bu bir dağ yamacında sakin bir yer de olabilir, şehir merkezinde hareketli yaşamın ortasında da ya da deniz kenarında uçsuz bucaksız bir deniz manzarası da, biliyoruz ki sizin istekleriniz her zaman önceliğimiz.

DIN TILLFREDSSTÄLLELSE ÄR VÅRT MÅL

Basitçe söylemek gerekirse, sizin memnuniyetiniz bizim hedefimizdir. Tatil evinizi bizimle satın aldığınızda, pişmanlık duymadan karar vermenize yardımcı olarak ailenize mutluluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu hedefe ulaşmanın kolay olmadığının farkındayız. Bu nedenle, satın alma deneyiminizin başından sonuna kadar sorunsuz ilerlemesi için sizin adınıza çalışan çalışkan profesyonelleriz. Sizinle birlikte, yoldaki engellerden kaçınacak ve hoş olmayan sürprizleri önleyeceğiz

Arayışınızın başından itibaren sizi destekliyoruz. Hedeflediğiniz varış noktasına seyahat düzenlemelerinizi yapacağız. Varış noktanıza vardığınızda, ilgi alanlarınıza ve arama kriterlerinize göre size en uygun mülkleri göstereceğiz. Hayalinizdeki evi seçtikten sonra, tüm ayrıntılarla ilgilenecek ve mülkü taşınmaya hazır hale getireceğiz.

ALLT OM NORRA CYPERN

Kuzey Kıbrıs, Doğu Akdeniz'in tam kalbinde yer almaktadır. Avrupa, Asya ve Afrika'ya kolay erişimi vardır. Bu nedenle ada uzun yıllar boyunca tarih, kültür ve ticaretin buluşma noktası olmuştur. Birçok medeniyet ve ulus bu eşsiz adaya ilgi göstermiştir.

Kuzey Kıbrıs son zamanlarda dünyanın ilgisini çekmektedir çünkü geleneksel yaşam tarzı, finansal faaliyetler ve yatırım fırsatları açısından Akdeniz'de el değmemiş tek toprak parçasıdır. Kuzey Kıbrıs'ın siyasi durumu, adayı eski zamanlarda sıkışıp kalmış yaşamı görmek ve deneyimlemek isteyen insanlar için daha cazip hale getiriyor. Adada gezilecek ve görülecek birçok yer ve şehir bulunmaktadır.

VÅR MISSION

Arayışınızın başından itibaren sizi destekliyoruz. Hedeflediğiniz ülkeye seyahat düzenlemelerinizi yapacağız. Gayrimenkul yatırımı yapmak istediğiniz ülkeye vardığınızda, ilgi alanlarınıza ve arama kriterlerinize göre size en uygun mülkleri göstereceğiz. Her tasarımın kişisel olduğuna inanıyoruz, bu yüzden müşterilerimizle kurduğumuz bağ, projelerin tasarım sürecinin sonunda nasıl görüneceğini belirler. Müşterileri anlamalı ve onlarla bağ kurmalı, hayallerinin bir parçası olmalıyız. Onların hayali bizim hayalimizdir.

WhatsApp ekleme WhatsApp ekleme